El. paštas technologiju.sk@sprc.lt

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Sportiniai pasiekimai

2016 12 15

Šiaulių profesinio rengimo centro organizuotose varžybose sėkmingai pasirodė mūsų skyriaus komanda. Šaškių ir šachmatų varžybose merginos užėmė pirmąsias vietas, o vaikinų komanda liko trečia. Prasidėjusiose 2016-2017 mokslo metų Šiaulių regiono profesinio rengimo įstaigų moksleivių sporto žaidynėse pirmieji rungtyniavo šaškininkai ir šachmatininkai. Čia Šiaulių profesinio rengimo centrą atstovavo Technologijų skyriaus mokinės: Stuknytė Airida (TSV16 gr.), ji šachmatų varžybose užėmė I-ąją vietą, šaškininkės – Rimeikytė Samanta (TRS16 gr.) ir Taunytė Monika (EK15/1 gr.) užėmė III-iąją vietą.

Šiaulių profesinio rengimo centro stalo teniso varžybose mūsų skyriaus vaikinų komanda - Lapovas Haroldas (TD15 gr.), Baltrušis Rimvydas (TID15 gr.), Geryba Aurelijus (TKR15 gr.) – užėmė I-ąją vietą. Lapovas Haroldas atstovavo ir Centro rinktinę, kuri Šiaulių regiono profesinio rengimo įstaigų moksleivių sporto žaidynėse užėmė antrąją vietą.
Šiais mokslo metais buvo organizuotos ir Šiaulių profesinio rengimo centro tinklinio varžybos. Mūsų skyriaus komanda šiose varžybose laimėjo III-iąją vietą. Organizuotose svarsčių kilnojimo varžybose taip pat likome treti. III-iąją vietą iškovojo Daujotas Artūras (TD15 gr.)
Nuotraukoje Šiaulių profesinio rengimo centro šaškių ir šachmatų komanda po varžybų Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre. Pirmoje eilėje mūsų skyriaus merginos.