Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt



2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių PRC Anglų kalbos popietė-viktorina „Christmas Around the World“

2016 12 14


Gruodžio 14 d. Technologijų skyriuje vyko Šiaulių profesinio rengimo centro 11 klasių mokinių anglų kalbos kalėdinė viktorina. Renginyje dalyvavo visų Šiaulių profesinio rengimo centro skyrių atstovai (10 komandų). Įveikdami pirmąją viktorinos užduotį mokiniai turėjo atsakyti į anglų kalbos D. Lelešienės ir istorijos I. Daujotaitės mokytojų paruoštus klausimus. Mokiniams buvo pateikti nelengvi literatūros, istorijos, geografijos ir kiti klausimai. Antroji užduotis reikalavo muzikos žinių – reikėjo įrašyti trūkstamus žodžius kalėdinėse dainose. Atlikdami paskutinę užduotį mokiniai demonstravo savo išmanumą ir kūrybiškumą – kūrė kalėdinį sveikinimą.
I-ąją vietą laimėjo Mechanikos skyriaus mokiniai: M. Jestromskis ir L. Gasparas (MAE16/1 gr.). II-osios vietos nugalėtojomis tapo Technologijų skyriaus mokinės – E. Alminavičiūtė ir D. Plukaitė (TRS16 gr.). III-iąją vietą garbingai iškovojo taip pat Technologijų skyriaus mokinys G. Latvėnas (TD16 gr.).
Malonu buvo susitikti ir su anglų kalbos mokytojais – D. Misevičiene, J. Baltutiene, I. Šidlauskiene bei T. Prokurotu. Jie mokiniams padėjo pasiruošti renginiui. Mokytojos I. Daujotaitė ir D. Lelešienė dėkoja renginio trečiajai organizatorei Z. Zapasnikienei, kuri padėjo sukurti jaukią kalėdinę aplinką ir nuotaiką skaitykloje.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg