Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Atvira integruota siuvimo teorijos ir praktinio mokymo pamoka

2016 12 13


Gruodžio 13 d. vyko Technologijų skyriaus profesijos mokytojų metodinės grupės renginys, atvira integruota siuvimo teorijos ir praktinio mokymo pamoka Šiaulių miesto siuvimo įmonėje „Modestina ir Ko“, tema „Siuvinių kokybės kontrolė” TSO15 gr. mokiniams, kurią vedė vyresn. profesijos mokytojos Romualda Kaškelienė ir Asta Kasiulynienė kartu su įmonės technologe.
Šios grupės mokiniams jau ne pirmą kartą yra vedamos pamokos įmonėse, tačiau šios įmonės gamyba ir technologijos procesu buvo nustebinti. Įdomu jiems buvo susipažinti su vyriškų švarkų siuvimo procesu ir jų kokybės kontrole, modernia, šiuolaikiška įranga, kirpimo sistema. Pamoką stebėjusi vyresn. profesijos mokytoja Alina Vitkauskienė džiaugiasi atėjusi stebėti pamokos, nes pamatė gražią, tikslią siuvinio gamybos eigą, sutiko savo buvusius mokinius, sėkmingai dirbančius šioje įmonėje ir gerai atsiliepiančius, kaip čia jiems gera dirbti.
Dažnas mokinys būna susirūpinęs, susijaudinęs prieš einant į įmonę, kai profesijos mokytojos skelbia mokiniams užduotį. Būna nedrąsu, nes ateina į kitą aplinką, kur gamyba vyksta „pilnu pajėgumu“. Tačiau išvydę buvusių mūsų skyriaus mokinių veidus, apsiramina. Visos užduotys tampa įmanomos.
Džiaugiuosi, kad profesijos mokytojos palaiko glaudžius ryšius su siuvimo įmonių vadovais, technologais, sutardami dėl pamokų vedimo mokiniams.

Metodinės grupės pirmininkė Adelė Adomaitienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg