Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Europos kalbų diena

2016 09 26


Europos kalbų diena – rugsėjo 26 d. Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms. Pirmą kartą švęsta 2001 m. Jos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.
Pagrindiniai šios šventės tikslai: Papasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą; Skatinti, stiprinti ir išsaugoti turtingą Europos lingvistinę ir kultūrinę įvairovę; Stiprinti kalbų mokymosi visą gyvenimą programas mokyklose ir už jos ribų, studijų ar profesinėms reikmėms, mobilumo, malonumo ar mainų tikslais.
Šiaulių PRC Technologijų skyriaus mokiniai rugsėjo 29 d. paminėjo dalyvaudami rašinio konkurse „European Languages“ („Europos Kalbos“). Konkurse dalyvavo TD16, TD15, TJ16 grupių mokiniai.
Geriausius rašinius parašė: TJ16 grupės mokiniai – G. Gečas ( I vieta) bei V. Valiukas (II vieta). Įdomų rašinį parašė ir TD15 grupės mokinys G. Milius (III vieta). Galima paminėti ir TD16 grupės mokinio A. Jevstignejevo darbą, kuris gavo diplomą už kūrybingumą.
Mokinius sudomino ir rašinius paskatino parašyti Technologijų skyriaus anglų kalbos vyr. mokytoja D. Lelešienė.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg