Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Renginys ,,Sparnuota vaikystė‘‘

2016 05 31


Vaikystė yra gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. 2016-05-31 d. tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės komanda bei Technologijų skyriaus sektoriaus vadovė Loreta Gaubienė vyko į renginį ,,Sparnuota vaikystė‘‘, skirtą tarptautinei vaikų gynimo dienai, Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje. Mes visi atėję iš vaikystės, todėl bent mintimis ten grįžti labai smagu.
Renginyje buvo išdalinti 65 vnt. sportinio apatinio trikotažo komplektai, pasiūti profesijos mokytojos ekspertės Adelės Adomaitienės ir siuvinių gamintojo specialybės mokinių, darželio ,,Bangelė‘‘ auklėtiniams.Ši dovana mažiesiems buvo skirta su tikslu – sportuoti. O Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokiniams vyresn. profesijos mokytoja Rima Jankauskienė su odos gaminių gamintojo specialybės mokiniais pagamino ir jiems dovanojo 30 vnt. raktų pakabukų. Šventėje vaikus džiugino Šiaulių profesinio rengimo centro ,,Gyvasis ženklas‘‘ – talismanas, logotipas, trumpai vadinamas, ,,ŠPRC-iukas‘‘. Mažiesiems jis labai patiko. Vaikus renginyje sveikino TD15 grupės mokiniai - A.Freibergis ir M.Katilius bei TRI14 gr.mokinys G.Rupeika.
Užmegzti ryšiai su Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vadove bus plėtojami toliau, pradedant jaunimo veiklinimo darbus jau nuo ateinančios rugsėjo pirmosios dienos.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg