Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių kūrybos popietė „Žydėjimo metas 2016“

2016 05 19


Mus neramina permainingi gegužės orai, nežinia, kokia bus žvarbaus ryto popietė, ir ar neužklups šalna po karštymečio, tačiau Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje mokinių kūrybos popietė , „Žydėjimo metas“ niekada nevėluoja. Ši šventė skaičiuoja jau vienuoliktą pavasarį.
Popietėje savo kūrybą pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro, Simono Daukanto, Šiaulių logopedinės mokyklos, Romu-vos gimnazijos ir Šiaulių rajono Bazilionų mokyklos-daugiafunkcinio centro, Dainų progimnazijos mokiniai. Šventėje skambėjo Šiaulių Dainų muzikos mokyklos akordeonistų atliekami kūriniai. Apie kūrybinį kelią mintimis dalijosi ir dainas dovanojo grupės ,,Vairas" vokalistas Rolandas Janušas. Šventėje buvo pristatyta ne tik mokinių kūryba, bet ir minėtas lietuvių rašytojo Marcelijaus Martinaičio gimimo 80 metų jubiliejus. Rašytojo kūrybą pristatė Šiaulių dramos teatro aktorius Aurimas Žvinys - jis skaitė „Kukučio balades“. Šventės pradžioje akcentuoti ir Bibliotekų metai. Juk ji prieina prie kiekvieno žmogaus ir suteikia galimybę bendrauti su knyga.
Kiekviena diena - tai naujos galimybės mylėti, būti laimingu ir džiaugtis. Tik pats žmogus yra savo gyvenimo kūrėjas. Todėl tai, kas nutinka, yra kūryba.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg