Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Edukaciniai užsiėmimai „Ateik, pamatyk ir padaryk“

2016 05 18


Gegužės 18 d. Technologijų skyriaus kiemelis pasipuošė įvairiom spalvom, taip, kaip geram šeimininkui pridera laukti svečių, su gražiom mintim ,,Ką susikursim – tą ir turėsim. Ką pats padarysi – dėkui nesakysi‘‘. Tad rinkosi šiauliečiai ir ne tik jie į baigiamąjį skyriaus mokslo metų profesijų informavimo, orientavimo ir veiklinimo renginį, kur Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijų mokytojų grupės mokytojai su mokiniais paruošė naudingą edukacinę programą, kurios nepamatyti tiesiog buvo neįmanoma, tai:
• ,,Vilnos vėlimo į gaminį demonstravimas‘‘, kur veiklinimą atliko gamybinio sektoriaus vadovė Loreta Gaubienė su siuvinių gamintojo specialybės mokiniais.
• ,,Mezgimas rankų pirštais‘‘ – patrauklų metodą, kai nereikia tam virbalų, demonstravo vyresn. profesijos mokytoja Rima Jankauskienė sakydama, kad tai tik lašelis to patrauklumo ko yra mokoma mezgėjo, susiuvėjo specialybės mokinius.
• ,,Prikelk skėtį naujam gyvenimui‘‘ - vyresn. profesijos mokytojos Romualda Kaškelienė ir Violeta Venckuvienė demonstruodamos siuvimo mašina, kaip jungti skėčio atliekas į naują krepšį vis skatino susirinkusius nenaudoti vienkartinių maišelių, tausoti gamtą, o atliekas perdirbti.
• ,,Raktų laikiklis bei knygų skirtukas‘‘ - demonstruotas vyresn. profesijos mokytojų Genės Amontienės , Alinos Vitkauskienės ir jų Odos gaminių gamintojo specialybės mokinių.
• ,,Kėdžių restauravimas‘‘ - demonstruotas vyresn. profesijos mokytojų Valentinos Kižienės, Janinos Budrienės, Reginos Valiukienės ir jų Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratorių specialybės mokinių.
• ,,Popieriniai sodai‘‘ - demonstruoti profesijos mokytojos ekspertės Adelės Adomaitienės ir siuvinių gamintojo specialybės mokinių.
Dalyvavę šventėje galėjo pamatyti Siuvinių gamintojo specialybės mokinių ir mokytojų Astos Kasiulynienės ir Loretos Gaubienės sukurtos kolekcijos ,,Švelnumas‘‘ demonstravimą, pademonstruotą profesijos mokytojų grupės, o taip pat modernios, iš ypač šiuolaikiškų medžiagų sukurtos vyresn. profesijos mokytojos Ilonos Noraitienės kolekciją, išdemonstruotą Technologijų skyriaus įvairių specialybių mokinių. Atėję į renginį džiaugėsi veiklinimu ir teigė, kad tiek daug čia patyrė veiklos, kurios nebuvo išbandę. Tad, šventės pabaigoje pasijuto ir pasiteisino, vedančiųjų pradžioje pasakyti žodžiai:
,,Girdžiu ir dalyvauju Matau ir atsimenu Jaučiu ir domiuosi Noriu ir siekiu Kalbu ir bendrauju Mąstau ir suprantu Myliu ir įsijaučiu Patiriu ir veikiu Ir taip tampu Aš‘‘.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg