Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Viešnagė Lenkijoje

2016 04 17


Balandžio 10 - 16 dienomis dalyvavome Erasmus mobilumo projekte „Profesinė mokykla visiems“, Nr.2015-1-LT01-KA102-013223, kuris vyko Lenkijoje Rybniko mieste.
Stažuotės metu pristatėme savo ugdymo įstaigą, specialybes, mokymosi sąlygas.
Rybniko mokyklos Nr.6. vadovai mus supažindino su mokykla, Lenkijos švietimo sistema. Dalyvavome pamokose, susipažinome su mokymosi metodais, dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais. Taip pat aplankėme Rybniko reabilitacijos centrą ir vaikų ikimokyklinę įstaigą, kuriuose ugdomi vaikai turintys specialiųjų ugdymosi poreikių. Dalyvavome užsiėmimuose, bendravome su mokytojais.
Taip pat nebuvo pamiršta ir kultūrinė programa. Aplankėme Krokuvą, Veličkos druskų kasyklas.
Metus laiko šios mokyklos specialiųjų poreikių mokiniai kartu su mokytojais vykdė projektą „Gyvenimas- mano savarankiškas vaidmuo“. Projekto galutinis rezultatas buvo vaidinimas Rybniko miesto bendruomenei. Mums teko garbė tai pamatyti ir likome labai sužavėti.
Projekto metu buvome sužavėti šiltu, nuoširdžiu, betarpišku mokytojų bendravimu su mokiniais. Šis projektas- tai galimybė mokytojams tobulinti bendravimo, kalbinius įgūdžius.Stažuotėje įgytas žinias panaudosime savo kasdieniniame darbe, perteiksime bendruomenei.
Mokytojo padėjėja, vyresnioji profesijos mokytoja Vyda Urbelienė

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg