Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Karjeros savaitės renginys

2016 03 25


Kovo 21–25 dienomis startavo projektas „Karjeros savaitė”. Tai Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) nacionaliniu mastu, visos Lietuvos mokinių savivaldų informavimo centrų (MSIC), bendradarbiaujant kartu su socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) vykdomas renginys, skirtas visų amžiaus grupių moksleiviams, siekiantiems gauti informaciją apie dominančias specialybes, galimybes studijuojant bei ieškant darbo. Renginys buvo organizuojamas nevyriausybinės jaunimo organizacijos, o jo dalyviai - moksleiviai iš Šiaulių miesto ir apskrities.
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje lankėsi mokinės iš įvairių miesto mokyklų ir domėjosi kompiuterinės įrangos derintojo specialybe, susipažino su profesinio mokymo ir darbo aplinka, pamatė kaip vyksta darbas, ką būtent veikia kompiuterinės įrangos derintojo specialybės besimokantys mokiniai. Praktinę pamoką pravedė profesijos mokytoja metodininkė Renata Baronienė.
Po renginio mokinės iš Janonio, Romuvos gimnazijų ir Jovaro progimnazijos rašė, kad tiek daug nesitikėjo, o tai buvo "WOW" :) Pasikeitė jų požiūris į profesinę mokyklą bei profesinį mokymą. Jos išmoko užspausti tinklo kabelio antgalius ir testeriu patikrinti veikimą! (Yra mokinių laiškučiai su įspūdžiais).
Mokines taip pat sužavėjo jauki bibliotekos aplinka, kurioje mokinės pasigrožėjo Velykinių darbų paroda. Šventinę parodą pakvietė aplankyti bibliotekininkė Zita Zapasnikienė. Parodos autorė Vanda Gaškienė su mokinėmis dalinosi meninėmis idėjomis. Mokinėms informaciją apie specialybes, mokymosi sąlygas teikė Ugdymo karjerai centro projekto vadovė Asta Abukaitienė.
 

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg