Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Išvyka į VŠĮ Telšių regioninį profesinio mokymo centrą.

2015 12 21


Gyvenimas eina gana greitai. Jei nesustoji ir neapsidairai gali daug ką praleisti.
Malonūs įspūdžiai neišdils iš mūsų atminties, po susitikimo su nuoširdžiu Telšių profesinio mokymo centro mokytojų kolektyvu. Gruodžio 21 dieną tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių metodinės grupės profesijos mokytojos lankėsi VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre.
Susitikimo tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, plėtoti bendradarbiavimo ryšius. Vizito metu apžiūrėjome naujas praktinio ir teorinio mokymo patalpas, mokymo priemones, pasidalinome metodine patirtimi. Profesinio rengimo skyriaus vedėja Regina Zdramienė pasidžiaugė gražia mokyklų draugyste ir bendradarbiavimu.
Toliau dalyvavome praktiniame seminare „Kalėdinis dekoras. Advento vainikas”. Plėtojome estetinės aplinkos kūrimo bei meninės saviraiškos kompetenciją. Seminarą vedė vyr. profesijos mokytoja D. Stuopelienė. Pamiršę kasdieninius rūpesčius, pasinėrėme į kūrybinį darbą, suteikusį mums didelį malonumą. Į savo vainikus įpynėme savo ir kolegų širdies dalelę, todėl rezultatas buvo nuostabus.
Išvyką ir renginį organizavo Šiaulių PRC tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių metodinės grupės pirmininkė Adelė Adomaitienė ir VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė Elytė Žvirzdinienė.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg