Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Žaliūkų malūninko sodyba

2015 12 08


Gruodžio 8 d. Technologijų skyriaus mokiniai vyko į Žaliūkų malūninko sodybą, kuri yra etnokultūros, tradicinių papročių ir edukacinės veiklos erdvė. Tęstinio socialinio – edukacinio projekto „Kalėdos kartu“ vieta pasirinkta neatsitiktinai. Projekto idėjos bendraautorės: socialinė pedagogė V. Pikelienė, specialioji pedagogė K. Rimeikienė, projekto vadovė A. Abukaitienė tiki, kad kartu pasisvečiavę autentiškoje senovinėje aplinkoje pajus šventinę advento laikotarpio dvasią.
Žaliūkų malūnininko trobos šeimininkė akcentavo, kad pasiruošimas švęsti didžiąsias šventes yra ne mažiau svarbus nei pati šventė. Kokie turime būti prie Kalėdų slenksčio? Mokiniai išgirdo draudimų, kurių rekomenduojama laikytis advento metu. Buvo pabrėžtos svarbiausios vertybės - pagarba kitam žmogui, gebėjimas dalintis ir būti darbščiam.
Jaunuoliai ne tik spėjo, ką žada ateinantys metai, bet ir patys kepė kūčiukus, vaišinosi. Popietės dalyviai buvo maloniai nustebinti kalėdinėmis dovanėlėmis, kiekvienas parsinešė informacinį lankstinuką „Kalėdos“.
Technologijų skyriaus mokiniai dalinasi Žaliūkių malūno kūčiukų receptu ir nuoširdžiomis bendravimo akimirkomis.
(A. Abukaitienės informacija ir nuotraukos)

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg