Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių PRC skyrių bendravimas su P. Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykla

2015 11 26


Šių metų lapkričio 26 dieną, kai Amerika mini visuotinę Padėkos dieną, TKR13 grupės mokiniai su anglų kalbos mokytoja D. Lelešiene nuvyko pas savo draugus į Amerikos skaityklą. Čia taip pat atvyko anglų kalbos mokytoja D. Misevičienė su savo 11 klasės mokiniais.
Bibliotekoje įvyko netradicinė integruota anglų kalbos pamoka “ New York:“. Mokiniai susipažino su Amerikos skaitykla, joje esančiomis mokymo priemonėmis. Skaityklos koordinatorė R. Baristaitė papasakojo apie skaityklos atsiradimo istoriją ir pakvietė mokinius dažniau čia apsilankyti.
Pamokos metu abiejų skyrių mokiniai aktyviai pademonstravo savo anglų kalbos žinias apie Ameriką ir Niujorką. Mokiniai mintinai padeklamavo eilėraščius apie Niujorką, dalyvavo viktorinoje apie šį didį miestą. Su dideliu susidomėjimu moksleiviai pažiūrėjo filmą apie Niujorką. Mokiniai dirbo poromis, padėjo vieni kitiems.
Pamokos pabaigoje mokiniai įsivertino savo įgytas žinias, atlikdami žaismingas užduotis...Visi dalyvavusieji gavo suvenyrus iš Amerikos skaityklos ir dalyvio padėkos raštus. Mokiniai pageidavo daugiau tokių pamokų.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg