Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Projekto „Atrask save“ pristatymas

2015 11 18


Lapkričio mėnesį Technologijų skyriuje vyko Šiaulių PRC Pagalbos mokiniui specialistų ir bendrabučio auklėtojų posėdis, kuriame buvo pristatytas Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projektas „Atrask save“.
JGI Šiaulių miesto koordinatorė Giedrė Paliulienė įvardino, kad pagrindinis projekto tikslas - jaunimo nedarbo mažinimas ir užimtumo didinimas. Visi jauni asmenys nuo 15 iki 29 metų amžiaus per keturis mėnesius nuo formaliojo ugdymo (mokyklos, profesinės mokymo įstaigos ar kt.) baigimo ar tapimo bedarbiais gautų kokybišką darbo pasiūlymą, pasiūlymą įgyti profesinę kvalifikaciją, tęsti studijas, atlikti praktiką, pritaikytą prie individualių poreikių ir padėties. Projekto koordinatorė pabrėžė, kad asmenims, kurie sutinka dalyvauti projekte, 3 mėnesiams suteikiamas PSD (Privalomasis sveikatos draudimas), suteikiama pagalba išsiaiškinant savo situaciją, problemas, gabumus, užsibrėžiant tikslus, padedama (re)integruotis į švietimo sistemą ar darbo rinką.
Jaunimo garantijų iniciatyvų projekte Šiaulių PRC atstovai mato galimybes bendradarbiauti ir savalaikiai suteikti informaciją skyriuose nebesimokantiems mokiniams ar jų tėvams bei globėjams.

Informaciją parengė A. Abukaitienė.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg