Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Origamių paroda skaitykloje

2015 11 16Skaitykloje surengta studento, Vilniaus universitete Ekonomiką studijuojančio Vytauto Vasiliausko origamių paroda. Vaikinas kilęs iš Kairių. Vidurinę mokyklą baigė Šiaulių J.Janonio gimnazijoje.
Paprastas popierius vaikino rankose virsta spalvingais neįtikėtino kruopštumo kūriniais. Lietuvos vėliavos spalvas atkartojanti grakšti gulbė, didelė raudona gitara su baltomis stygomis, sparnus išskleidęs lėktuvas, varlė, įvairių kitų gyvūnų spalvingos figūros, gėlės.
Lankstyti iš kopijavimo popieriaus pradėjo būdamas 11 metų. Dabar jau įgudęs taip, kad lankstymas Vytautui – poilsis, savotiškas atsipalaidavimo būdas.
Didžiausias padarytas darbas – gulbė, kurią autorius pavadino „Lietuva“, susideda iš 5026 detalių. O sudėtingiausias kūrinys, pareikalavęs ypač daug laiko ir kruopštumo – lėktuvas. Origamiais vaikinas susidomėjo internete pamatęs kelias šiuo stiliumi atliktų darbų nuotraukas. Lankstymo meno žinių savarankiškai sėmėsi iš knygų. Pamažu taip įsigilino į lankstymo techniką, kad pradėjo lankstyti tarsi tikras profesionalas. Vytautas Vasiliauskas su savo ekspozicijomis yra dalyvavęs įvairiose parodose, nemažai jo darbų išdalyta, parduota, padovanota draugams ir pažįstamiems Lietuvoje ir užsienyje.
Parodoje eksponuojamos ir knygos apie origamį. Kviečiame apžiūrėti.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg