Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Į modernią ateitį su išmaniųjų technologijų įrankiais

2015 10 20


Spalio 20 d. TID15 grupės mokiniai dalyvaudami netradicinėje pamokoje, gilino elektrotechnikos ir elektronikos žinias bei plėtojo karjeros ugdymo kompetencijas. Jaunuoliai kartu su fizikos mokytoja Zita Gudavičiene ir Ugdymo karjerai centro projektų vadove Asta Abukaitiene lankėsi bendrovės įmonių grupėje „SPLIUS“, VšĮ „Šiauliai plius“, taip pat ir VšĮ „Išmanioji mokykla“.
Regiono televizijoje mokiniai susidomėję klausėsi bendrovės „Splius“ Marketingo skyriaus projektų vadovės Aušros Vaitkevičienės ir jos kolegų pasakojimo apie žurnalistų darbo kasdienybę, naujienų paiešką, „karštus“ reportažus iš įvykių vietų.
Jaunuoliai sužinojo, kaip kuriamas naujienų portalo „Etaplius.lt“ turinys, kokią teritoriją apima „ Splius” televizijos transliacijos.
Mokiniai ne tik apžiūrėjo televizijos studijas, bet ir patys galėjo sėsti į laidos vedėjo kėdę bei eteryje perskaityti žinias. Jaunuolius, kurie planuoja įgyti kompiuterio derintojo profesinę kvalifikaciją, nustebino brangios filmavimo kameros, modernios montavimo įrangos gausa. Kompiuterinės įrangos derintojai domėjosi, kokiomis IT programomis dirba montuotojai apdorodami vaizdo medžiagą.
Apsilankę VšĮ „Išmanioji mokykla“ mokiniai klausėsi paskaitos, stebėjo kaip 3D spausdintuvu gaminama detalė, išbandė robotą – gyvatę. Kiekvienas šioje mokykloje gali tapti kūrėju naudodamasis išmaniųjų technologijų pagalba.
Projektų vadovė l. e. direktorės pareigas Jolita Cinkutienė pasakojo, kad mokymo įstaigoje galima įgyti robotikos, kibernetikos, programavimo, skaitmeninės fotografijos, 3D modeliavimo, kompiuterinės animacijos paslapčių, IT verslo pradmenų. Mokiniai gavo pasiūlymą savanoriauti ar atvykti atlikti praktiką, pretenduoti į laisvą darbo vietą.
Esame dėkingi „Splius“ Marketingo projektų vadovei Aušrai Vaitkevičienei ir kolegoms, VšĮ „ Išmanioji mokykla“ projektų vadovei l. e. direktorės pareigas Jolitai Cinkutienei už suteiktą informaciją ir malonų bendradarbiavimą.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg