Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

XII MOKSLO FESTIVALIS „Erdvėlaivis Žemė 2015“

2015 09 17


2015 m. rugsėjo 17 d. Technologijų skyriaus kompiuterinės įrangos derintojo specialybės (TID15 gr.) mokiniai dalyvavo viename iš mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2015“ renginių. Jaunuoliams buvo puiki proga išgirsti, kaip gimsta fizikos išradimai ir į įprastus reiškinius pažvelgti naujai, klausantis LMA nario, prof. habil. dr. Juozo Vidmančio Vaitkaus paskaitos „Šviesos technologijos pasaulyje ir Lietuvoje: pasiekimai ir perspektyvos“.
2015-ieji UNESCO paskelbti Tarptautiniais šviesos metais. Tuo siekiama atkreipti dėmesį į šviesos technologijų reikšmę ir perspektyvas. Paskaitoje buvo pasakojama apie pasaulinius atradimus, panaudojant šviesą ir apie naujausias šviesa pagrįstas technologijas, parodant kas nuveikta Lietuvoje. Aptariamos perspektyvios studijų ir mokslo kryptys, kuriose darbuojasi mažos, bet jau pasaulyje žinomos Lietuvos kompanijos.
Netradicinę elektrotechnikos ir elektronikos pamoką ir ugdymo karjerai pamoką pasiūlė ir išvyką suorganizavo Technologijų skyriaus fizikos mokytoja Zita Gudavičienė ir Ugdymo karjerai centro projekto vadovė Asta Abukaitienė.

Verta paskaityti:

www.ltoptics.org/lt-istorija/lt-Interviu-su-lietuvos-mokslininkais-ir-isradejais/lt-interviu-juozas-v-vaitkus-be-lazerio-siandien-butu-sudetinga-gyventi

www.15min.lt/naujiena/aktualu/interviu/profesorius-juozas-vidmantas-vaitkus-apie-dieviskaja-dalele-kai-kas-mano-kad-didziojo-sprogimo-metu-veike-ne-higgso-bozonas-o-dievo-ranka-599-235407

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg