Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt



2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokslo metų pradžios šventė

2016 08 27
Sveikiname Jus su Mokslo ir žinių diena, Rugsėjo 1-ąja. Linkime Jums prasmingų, sėkmingų naujų mokslo metų! Plačiau...»

,,Joninės prie Rėkyvos ežero“

2016 06 24
Birželio 24-osios dienos vakaras ypatingas – ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties gamtos virsmo metas. Visus traukia į gamtą, tikint pratęsti šviesą, atlikus apeigas pasijusti stipresniais... Plačiau...»

Diplomų įteikimo šventė

2016 06 22
Birželio 22 dieną Technologijų skyriaus aktų salėje vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.

Sveikiname visus sėkmingai baigusius! Plačiau...»

Metodinės grupės baigiamasis susirinkimas

2016 06 02
Birželio 2 d. Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės baigiamajame susirinkime buvo dalintasi gerąja darbo patirtimi. Plačiau...»

Tarptautine vaikų gynimo diena

2016 06 01
Kalendorinė vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena. Koks nuostabus laikas, kai esi vaikas. Gali kurti ir svajoti, gali skubėti ir nespėti, gali stebėti ir tyrinėti. Ir nesvarbu, kad vaikystėje turbūt ne kartą esame girdėję: būk geras, būk mandagus, neskubėk, susidėliok žaislus, išsivalyk dantis, atsiprašyk, pasisveikink, viską suvalgyk, nestovėk saulėje. Vistiek tai pats gražiausias laikas. Plačiau...»

Renginys ,,Sparnuota vaikystė‘‘

2016 05 31
Vaikystė yra gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. 2016-05-31 d. tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės komanda bei Technologijų skyriaus sektoriaus vadovė Loreta Gaubienė vyko į renginį ,,Sparnuota vaikystė‘‘... Plačiau...»

,,Sveiki ,egzaminai‘‘

2016 05 27
Gegužės 27d. visus Technologijų skyriaus dvyliktokus skambutis pakvietė į šventę ,,Sveiki ,egzaminai‘‘.
Studijos ,,Mes‘‘ nariai dvyliktokams parodė nuotaikingą muzikinį vaidinimą ,,Auksinė žuvelė‘‘. Plačiau...»

Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

2016 05 24
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas nuo sausio mėnesio kvietė ikimokyklinių ugdymo, bendrojo lavinimo, profesinio mokymo įstaigų mokinius dalyvauti ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Plačiau...»

Mokinių motyvacinio laiško konkursas „Aš (ne)emigruosiu“.

2016 05 24
Gimtasis kraštas žmogui kaip derlinga žemė medžiui, į kurią jis suleidžia šaknis, gyvybę ir stiprybę. Dažnai apie tėvynę kuriam širdyje, kai obelys soduose, kai trumpą poilsio valandėlę slepiamės gimtųjų klevų ar pušų pavėsy. Be Tėvynės kuo būtų mūsų gyvenimai? Plačiau...»

Projektų diena Ragainės progimnazijoje

2016 05 23
Gegužės 23 d. Ragainės progimnazijoje vyko inžinerinių projektų diena.
Vasario mėnesį buvo paskelbtos klasių projektų temos: penktokai rengė projektus tema „Augančių skulptūrų sodas“, šeštokai – „Žaidžiame inžineriją“, septintokai turėjo galimybę pristatyti „Savo inžinerinius sprendimus“, o aštuntokai teikė idėjas apie savo svajonių mokyklą. Plačiau...»

Mokinių kūrybos popietė „Žydėjimo metas 2016“

2016 05 19
Mus neramina permainingi gegužės orai, nežinia, kokia bus žvarbaus ryto popietė, ir ar neužklups šalna po karštymečio, tačiau Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje mokinių kūrybos popietė , „Žydėjimo metas“ niekada nevėluoja. Ši šventė skaičiuoja jau vienuoliktą pavasarį. Plačiau...»

Edukaciniai užsiėmimai „Ateik, pamatyk ir padaryk“

2016 05 18
Gegužės 18 d. Technologijų skyriaus kiemelis pasipuošė įvairiom spalvom, taip, kaip geram šeimininkui pridera laukti svečių, su gražiom mintim ,,Ką susikursim – tą ir turėsim. Ką pats padarysi – dėkui nesakysi‘‘. Plačiau...»

Mokinių ir mokytojų konferencija „Mokinys - kultūros puoselėtojas ir kultūros procesų dalyvis“

2016 05 19
Gegužės 19 d. Technologijų skyriaus mokiniai Modestas Katilius ir Jurgita Dževečkaitė dalyvavo Šiaulių PRC mokinių ir mokytojų išvykstamojoje konferencijoje į Kurtuvėnų regioninį parką. Plačiau...»

Žaliosios palangės...

2016 05 18
Balandžio-gegužės mėn. TRI14 gr. mokinės Brigita Žakytė ir Egidija Poznanskytė žaliosios palangės kūrimo idėją įgyvendino praktiniame darbe. Mokinės bendradarbiaudamos su mokytojomis Faustina Klevinskiene ir Neringa Vilčinskaite-Zavackiene dekoravo akmenukais medinius lovelius, sodino augalus ir papuošė mokyklos aplinką. Plačiau...»

Meno paroda ,,Kūryba be žodžių...‘‘

2016 05 11
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Varsos‘‘ filiale pristatyta, išeksponuota profesijos mokytojos ekspertės Adelės Adomaitienės skiautinių meno paroda ,,Kūryba be žodžių...‘‘ Plačiau...»

Tarptautinė judėjimo sveikatos labui diena

2016 05 10
Kasmet gegužės 10-ąją pasaulyje minima Judėjimo sveikatos labui diena. Tai – tarptautinė diena, kurią 2000 metais inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija, skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Plačiau...»

Europos diena

2016 05 09
Gegužės 9-ąją visoje Europos Sąjungoje minima Europos diena. Tai šventė simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Prie šios šventės kasmet prisijungia ir bibliotekos. Plačiau...»

Dailės pamoka ,,Prekės ir apsipirkimas“

2016 05 05
Gegužės 5 d. ,,Saulės“ bibliotekos Komiksų centre vyko atvira integruota anglų kalbos – dailės pamoka tema ,,Prekės ir apsipirkimas“. Pamokoje dalyvavo TKR15 grupės mokiniai. Pamokos tikslas buvo pakartoti ir įtvirtinti temos žodžius, ugdyti šnekamosios kalbos įgūdžius, patobulinti informacinių technologijų gebėjimus, piešimo įgūdžius. Plačiau...»

IT viktorina "Visų mokslų raktas - klaustukas!"

2016 05 05
Gegužės 5 d. Technologijų skyriuje vyko I ir II kurso kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus ir kompiuterinės įrangos derintojo specialybių moksleivių IT viktorina ,,Visų mokslų raktas klaustukas". Plačiau...»

Mokinių darbų paroda

2016 05 04
Šiaulių miesto Lieporių bibliotekoje eksponuojama Technologijų skyriaus odos gaminių gamintojo specialybės mokinių darbų paroda. Tai gaminiai pasiūti iš odos, gobeleno, paveikslai atlikti ebru technika. Plačiau...»

Projektas „Aksesuarai ir ne tik“

2016 05 04
Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojamas projektas „Aksesuarai ir ne tik“. Aksesuarai- tai papildomas daiktas ar tam tikras reikmuo, skirtas derinti prie aprangos. Jis gali būti kaip vienas elementas arba kaip komplektas. Plačiau...»

Motinos diena

2016 05 02
Mama tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Todėl motinos dieną švenčiame pavasarį - pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai prasminga šventė visiems, kai išskirtinis dėmesys skiriamas mamoms, močiutėms, globėjoms. Plačiau...»

IT popietė

2016 05 02
Gegužės 2 d. Technologijų skyriuje vyko IT popietė, kurioje dalyvavo TD15 grupės mokiniai. Popietės tikslas: ugdyti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, pasitikėjimą savo jėgomis, lavinti loginį mąstymą ir vaizduotę. Plačiau...»

Paroda

2016 05 02
Kviečiame apžiūrėti skyriaus mokinių ir mokytojų mokyklinių projektų nuo 2001 mokslo metų aprašymų parodą „Mes už margaspalvį ir kūrybingą pasaulį“, skirtą mokyklinių projektų renginiui. Plačiau...»

Netradicinė biologijos pamoka gamtoje

2016 04 28
Balandžio 28 d. TD14/1 ir TP14 grupių mokiniai aplankė Šiaulių universiteto botanikos sodą. Išvykos metu mokiniai susipažino su spygliuočių rūšimis, rododendrų kolekcija, astrinių, graižažiedžių, vėdryninių augalų šeimomis. Plačiau...»

Viktorina ,,Kokiais keliais bekeliaučiau, tėviškėn mintys nuves''

2016 04 28
Balandžio 28 d. TP15 grupės mokinių komanda ( Martynas, Ignė, Gabrielė, Dovydas ir Rokas) Šiaulių logopedinėje mokykloje dalyvavo 9-10 klasių lietuvių kalbos viktorinoje ,,Kokiais keliais bekeliaučiau, tėviškėn mintys nuves''. Plačiau...»

Netradicinė pamoka Šiaulių termofikacinėje elektrinėje

2016 04 27
Balandžio 27 d. TID15 ir TD15 gr. mokiniai, paskatinti mokytojų Zitos Gudavičienės ir Renatos Baronienės, vyko į mokomąją pažintinę ekskursiją į Šiaulių termofikacinę elektrinę. Plačiau...»

Mokykliniai projektai

2016 04 27
Balandžio 27 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje - Projektų diena. Plačiau...»

Renginys „Karjeros diena 2016“

2016 04 27
Balandžio 27 dieną Akmenės rajone Akmenės gimnazijoje vyko renginys „Karjeros diena 2016“, kurio metu pristatėme profesinio mokymosi galimybes, prioritetus, profesinių kompetencijų svarbą, paklausą darbo rinkoje, Šiaulių PRC veiklą. Plačiau...»

Konferencija „Žvelgiu į gamtą“

2016 04 22
Balandžio 22 d. PV14/2 grupės mokiniai Simona Šimkutė, Gabrielė Monkutė, Denas Kuodis, TKR15 grupės mokinys Aurelijus Geryba, TD15 grupės mokiniai Haroldas Lapovas ir Aivaras Freibergis dalyvavo Lietuvos akademinio jaunimo gamtos mokslų projektų, mokslinių ir kūrybinių darbų konferencijoje "Žvelgiu į gamtą", kuri vyko Šiaulių universitete. Plačiau...»

Kūrybinių darbų pristatymas

2016 04 21
Balandžio 21 d. Technologijų skyriaus profesinio informavimo kabinete vyko Ikiprofesinio ugdymo praktinio mokymo dalyko TP 15 gr. II pogrupio mokinių kūrybinių darbų pristatymas, kur parodą ,,Mandala šilko audinyje‘‘ organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Skaitmeninių mandalų paroda.

2016 04 20
Skaitykloje atidaryta menininko Pauliaus Zabielos skaitmeninių mandalų paroda.
„Taškas, apskritimas, ratas, sfera, planeta, žvaigždė, akis, rainelė, žiedas, ląstelė, siela, mandala...“ Plačiau...»

Edukaciniai užsiėmimai “Suvenyrų gamyba iš odos” ir “Virtuvinės pirštinės siuvimas aplikuojant”

2016 04 20
Balandžio 20 dieną Ragainės progimnazijos aštuntos klasės mokiniams pravesti edukaciniai užsiėmimai “Suvenyrų gamyba iš odos” ir “Virtuvinės pirštinės siuvimas aplikuojant” Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje

2016 04 19
Balandžio 19 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje profesijos mokytojos Alina Vitkauskienė ir Vytalija Kailiuvienė vedė praktinį užsiėmimą “Pasigaminkime pačios” senjorų rankdarbių būrelio narėms. Plačiau...»

Viešnagė Lenkijoje

2016 04 17
Balandžio 10- 16 dienomis dalyvavome Erasmus mobilumo projekte „Profesinė mokykla visiems“, Nr.2015-1-LT01-KA102-013223, kuris vyko Lenkijoje Rybniko mieste Plačiau...»

Susitikimus su Šiaulių miesto mokyklomis Šiaulių viešojoje P.Višinskio bibliotekoje

2016 04 15
Dilema, kokią profesiją pasirinkti, turbūt iškyla kiekvienam, kas planuoja savo profesinę ateitį. Balandžio 14 ir 15 dienomis tęsėme susitikimus su Šiaulių miesto mokyklomis Šiaulių viešojoje P. Višinskio bibliotekoje. Plačiau...»

Diskusija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas teikiant kompleksinę pagalbą. Aktualijos, sprendimai, priemonės“

2016 04 14
Balandžio 14 d. Šiaulių m. savivaldybės vaikų globos namuose vyko apskritojo stalo diskusija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas teikiant kompleksinę pagalbą. Aktualijos, sprendimai, priemonės“, kurią organizavo Šiaulių PRC pagalbos mokiniui specialistų ir bendrabučio auklėtojų metodinė grupė. Plačiau...»

Profesinio orientavimo renginys

2016 04 13
Balandžio 13 d. 11 val. Automobilių salonų ir minkštų baldų restauravimo dirbtuvėse vyko profesinio orientavimo renginys. Renginyje dalyvavo UAB „Sintuva“ gamybos meistrė Zita Markevičienė, Šiaulių globos namų auklėtiniai ir TRI15 grupės mokiniai. Plačiau...»

Susitikimas su Šiaulių logopedinės mokyklos mokiniais

2016 04 13
Balandžio 13 d. Techologijų skyriaus mokytojos - Loreta Gaubinė ir Faustina Klevinskienė Šiaulių Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje organizavo susitikimą su Šiaulių logopedinės mokyklos mokiniais. Plačiau...»

Edukacinis renginys apie gėlių auginimą

2016 04 13
Balandžio 13 d. skaitykloje vyko edukacinis renginys apie gėlių auginimą „Orchidėjos. Sukulentai. Balkoninės gėlės“. Plačiau...»

VI respublikinė skirtingų gebėjimų turinčių mokinių konferencija

2016 04 08
Balandžio 8 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko VI respublikinė skirtingų gebėjimų turinčių mokinių konferencija ir mokinių kūrybinių darbų paroda, kurioje dalyvavo ir Šiaulių PRC mokiniai. Šių metų konferencijos tema – ,,Augu su knyga“ Plačiau...»

Ankstyvojo profesinio orientavimo projekto „OPA“ praktinis užsiėmimas

2016 04 06
Balandžio 6 dieną mūsų skyriuje lankėsi Šiaulių „Rasos“ progimnazijos 3a klasės mokiniai su grupės vadove Rita Penkauskiene. Pirmo kurso interjero apipavidalintojų mokiniai mažuosius draugus supažindino su šios specialybės mokymo dalykais, pademonstravo savo darbus. Plačiau...»

,,Tekstilės gaminių siuvimas ir drėgninis šiluminis apdorojimas panaudojant pažangią įrangą‘‘

2016 04 06
Balandžio 6 d. Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinėje grupėje aktyviai gerąja darbo patirtimi dalijosi profesijos mokytojos, A. Adomaitienė, M. Jarašūnienė, R. Kaškelienė ir V. Venckuvienė... Plačiau...»

Netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka

2016 04 06
Balandžio 6 d. Šiaulių miesto Dailės galerijoje vyko netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka TP15 gr. II pogrupio mokiniams, kurią vedė profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas ,,Pažvelk į vandens lašą ir jame pamatysi visą pasaulį''

2016 04 05
Balandžio 5 d. Šiaulių Povilo Višinskio viešojoje biblotekoje ,,Jaunimo erdvėje'' vyko edukacinis užsiėmimas ,,Pažvelk į vandens lašą ir jame pamatysi visą pasaulį''. Užsiėmime dalyvavo Šiaulių rajono Naisių mokyklos ir Šiaulių logopedinės mokyklos mokiniai. Plačiau...»

Edukacinė sveikatinimo pamoka „Vaistiniai prieskoniniai augalai“

2016 03 30
Kovo 30 dieną skaitykloje įvyko edukacinė sveikatinimo pamoka „Vaistiniai prieskoniniai augalai“ TKR15 grupės mokiniams, kurią vedė Šiaulių universiteto Botanikos sodo jaunesnioji mokslo darbuotoja Roberta Dubosaitė-Lepeškevičė. Plačiau...»

Karjeros savaitės renginys

2016 03 25
Kovo 21–25 dienomis startavo projektas „Karjeros savaitė”. Tai Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) nacionaliniu mastu, visos Lietuvos mokinių savivaldų informavimo centrų (MSIC), bendradarbiaujant kartu su socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) vykdomas renginys Plačiau...»

Virtuvinių pirštinių su aplikacijomis siuvimas

2016 03 23
Kovo 23 dieną įvyko tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybės profesijos mokytojų metodinės grupės renginys „Virtuvinių pirštinių su aplikacijomis siuvimas“, skirtas Šiaulių miesto bendruomenei. Plačiau...»

Velykų belaukiant

2016 03 22
Atgimusi gamta dovanoja mums pačią gražiausią pavasario šventę – Velykas. Prieššventinę savaitę skaitykloje savo darbų parodą „Velykų belaukiant“ surengė Buitinių paslaugų skyriaus mokytoja Vanda Gaškienė. Nerti, įvairiai dekoruoti, skaisčiomis pavasario spalvomis dažyti margučiai, velykiniais motyvais siuvinėti paveikslėliai, įvairios šventinės puošmenos traukė lankytojų dėmesį. Plačiau...»

,,Pavasario stebuklai“

2016 03 22
Kovo 22 d. Technologijų skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas Šiaulių miesto bendruomenei tema ,,Pavasario stebuklai“. Renginyje dalyvavo senjorų klubo narės, kurios susipažino su piešimo ant vandens technika – ebru. Plačiau...»

Miniatiūrų konkursas

2016 03 20
Kovo 20-oji - Pasaulinė Žemės diena, astronominio pavasario pradžia. Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais puoselėti ir saugoti gamtinę aplinką. Tą galime atlikti kiekvienas savo darbais - taupydami gamtos išteklius, rūšiuodami atliekas. Plačiau...»

Veiklinimas

2016 03 20
Veiklinimas labai svarbus, nes padeda jauniems žmonėms pažinti save, suprasti, kokioje darbinėje aplinkoje jiems patiktų dirbti, atsakyti į klausimus „Kas aš esu?“, „Kuo noriu būti?“. Plačiau...»

KONKURSAS 9–12 klasių moksleiviams ‪#‎MesWEBe‬! Kviečiame dalyvauti!

2016 03 18
D Ė M E S I O !!! D Ė M E S I O !!!
Skelbiamas KONKURSAS 9–12 klasių moksleiviams ‪#‎MesWEBe‬!
Kviečiame pasidalinti šia žinia su jaunimu ir paraginti juos būti aktyviais, pasitelkti vaizduotę ir fotografuoti, filmuoti save ir draugus!
Daugiausia LIKE surinkusios nuotraukos ar video kūrėjas laimės sau ir 3 savo draugams 1 val. žaidimo lazeriais pramogą LAZERTRONE!!! Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2016 03 17
„Žinių kūrimas ir perdavimas, kaip universiteto misija, yra neatsiejama nuo siekio ugdyti kūrybiškus, veiklius, inovatyvius, pilietiškus ir atsakingus žmones, be kurių visuomenės gerovė ir darni valstybės raida – tik miražas dykumoje“, - sako Dekanė prof. dr. Daiva Žostautienė, pakvietusi Šiaulių PRC mokinius į KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Laboratorijų centrą. Plačiau...»

Kengūra

2016 03 17
Kovo 17d. vyko Tarptautinis matematikos konkursas "KENGŪRA". Plačiau...»

Profesinio informavimo renginys

2016 03 17
Gražus būrys mokinių iš Medelyno ir Rėkyvos progimnazijų šiandien atvyko į tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės organizuotą profesinio informavimo renginį. Plačiau...»

Sveikinimai

2016 03 17
Kovo 17 d. Technologijų skyriaus profesijos mokytojos Adelė Adomaitienė, Renata Baronienė, Asta Kasiulynienė, Neringa Zavadskienė ir skyriaus metodininkė Inga Grubliauskienė savo sveikinimus skyrė geriausiems Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams. Plačiau...»

Gyvenkime be patyčių

2016 03 16
Kovo 16 d. Technologijų skyriaus bendrabutyje gyvenančios merginos buvo pakviestos į renginį „Gyvenkime be patyčių“, kuris vyko Mechanikos skyriaus bendrabutyje. Plačiau...»

Knygnešio diena. Istorijos pamokos bibliotekoje.

2016 03 16
Kovo 15, 16 dienomis istorijos pamokos TKR15 ir TD15 grupių mokiniams vyko skaitykloje. Mokiniai žiūrėjo režisieriaus J. Trukano filmą „Knygnešys“, skirtą šiai dienai pažymėti. Filmo siužetas: 1896 m. Lietuva Imperinės Rusijos sudėtyje. Plačiau...»

Šiaulių miesto ir rajono mokinių konferencijoje...

2016 03 16
Kovo 16 d. TSO14 gr. mokiniai Paulius Avdejev ir Vidmantė Butnoriūtė dalyvavo ir pranešimus skaitė Šiaulių miesto ir rajono mokinių konferencijoje, kuri vyko Dainų progimnazijoje. Plačiau...»

Kalbų savaitė

2016 03 11
Pabūti kitaip, prisiminti, išbandyti save gimtosios kalbos ar užsienio kalbos ryškesnių spindulių šviesoje pakvietė mokytojai „Kalbų savaitės“ pamokose, kitaip pažvelgusios į kalbos pažinimą, draugystę su kitais dalykais, mokymąsi dirbti komandoje. Plačiau...»

Profesijų mugėje

2016 03 09
Kovo 9 d. Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės, Technologijų skyriaus profesijos mokytojos dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriuje vykusioje ,,Profesijų mugėje‘‘, kurioje buvo demonstruota suknelių kolekcija ,,Švelnumas‘‘. Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas „OPA“

2016 03 10
Kovo 10 dieną Šiaulių PRC Technologijų skyriuje vyko Rasos progimnazijos 2 klasės mokinių praktinis užsiėmimas „OPA“. Užsiėmimo metu antrokai gamino dekoruotas apyrankes iš odos. Plačiau...»

Darbų iš odos ir gobeleno paroda.

2016 03 10
Vasario 17 - kovo 21 dienomis Šiaulių miesto Šaltinėlio bibliotekoje eksponuojama Technologijų skyriaus odos gaminių gamintojo specialybės mokinių, vadovaujamų profesijos mokytojos Genes Amontienės, darbų iš odos ir gobeleno paroda. Plačiau...»

PARODA

2016 03 09
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus skaitykloje eksponuojama parodėlė „Įspūdžiai po integruotos anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokos apie Škotiją“. Plačiau...»

INTEGRUOTA ANGLŲ KALBOS IR INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PAMOKA

2016 03 07
Kovo 7 d. Šiaulių PRC Technologijų skyriuje vyko integruota anglų kalbos ir informacinių technologijų pamoka TD15 grupės mokiniams „Scotland. It‘s Language and Traditions“. Plačiau...»

Draugiškos tinklinio varžybos

2016 03 07
Kovo 7 d. Technologijų skyriaus sporto salėje vyko draugiškos tinklinio varžybos, skirtos Kovo 11-ajai paminėti. Varžėsi Technologijų skyriaus bendrabutyje gyvenantys mokiniai su Mechanikos skyriaus mokiniais. Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas „OPA“

2016 03 06
Šiaulių PRC Technologijų skyriuje kovo 3 dieną pagal ankstyvojo profesinio ugdymo projektą „OPA“ lankėsi Rasos progimnazijos III b klasės mokiniai su mokytoja Jolanta Butenienė. Plačiau...»

Tarptautinė konferencija

2016 03 04
Kovo 4 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko Tarptautinė
konferencija "MOKSLEIVIŲ MATEMATIKOS, INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ IR
EKONOMIKOS PROJEKTINIAI DARBAI." Plačiau...»

RESPUBLIKINĖ GIMTOSIOS KALBOS KONFERENCIJA

2016 03 03
Kovo 3 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje vyko 15-oji Respublikinė gimtosios kalbos konferencija. SAP14/2 grupės mokinys Tomas Buivydas (Statybos skyrius) ir TD15 grupės Aivaras Freibergis (Technologijų skyrius) pristatė integruotą biologijos ir lietuvių kalbos pranešimą ,,Genealoginių medžių schemos, tiriant paveldimuosius požymius“ (R.Granauskas ,,Gyvenimas po klevu“). Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas

2016 03 03
Kovo 3 dieną bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas TRI14/2 ir PV14/2 grupių mokiniams, kurį vedė etikos mokytoja V. Margevičienė. Mokytoja papasakojo apie lietuvių tautinį folklorinį kostiumą, Lietuvos etnografinius regionus, papročius ir pakvietė visus norinčius pašokti lietuvių liaudies šokį „Dirižablis“ ir „Polkutę“. Plačiau...»

Profesinio informavimo renginys

2016 03 02
Kovo 2 dieną Pakruojo rajono Linkuvos specialioje mokykloje technologijų skyriaus profesijos mokytojos Genė Amontienė ir Rima Jankauskienė pravedė profesinio informavimo renginį, pristatydamos skyriuje ruošiamas profesijas, mokymosi ir gyvenimo bendrabutyje sąlygas. Renginio metu buvo vykdoma praktinė veikla – mokiniai ir mokytojai pasigamino odines apyrankes su puošybos elementais. Užsiėmimas vyko labai šiltoje ir draugiškoje bendruomenėje. Susidomėję mokiniai ir mokytojai pakviesti į “Profesijų mugę” kovo 9 d. Plačiau...»

Išvyka į Ragainės progimnaziją

2016 02 26
Vasario 26 d. kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TID15 gr. mokiniai kartu su IT profesijos mokytoja Renata Baroniene davyvavo netradiciniame praktiniame mokyme - Ragainės progimnazijoje vykusiame renginyje Kūrėjo diena. Plačiau...»

Popietė „Iš aukštaitiškos žemės užaugęs“

2016 02 25
Vasario 25 d. skaitykloje įvyko literatūrinė popietė „Iš aukštaitiškos žemės užaugęs“, skirta dramaturgo, poeto, publicisto, vertėjo Balio Sruogos 120-čiui. Plačiau...»

Vienuoliktokai viktorinoje „Ir aš iš to krašto“

2016 02 19
Technologijų skyriaus vienuoliktokų komanda dalyvavo Šiaulių PRC Mechanikos skyriaus mokytojų organizuotoje viktorinoje „Ir aš iš to krašto“. Plačiau...»

Karpinių paroda

2016 02 18
Skaitykloje surengta Kuršėnų Pavenčių mokyklos dailės mokytojos metodininkės Almos Stugienės karpinių paroda. Plačiau...»

Vasario 16-osios minėjimas

2016 02 17
Technologijų skyriaus bendruomenė minėjo Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aktų salėje buvo pravesta istorijos pamoka, vyko viktorina. Plačiau...»

Knygų paroda „Vasario 16-oji ir dabartis“

2016 02 16
Skaitykloje parengta knygų paroda „Vasario 16-oji ir dabartis“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo ir Nepriklausomybės paskelbimo šventei. Plačiau...»

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojų respublikinė - metodinė konferencija

2016 02 12
Vasario 12 d. Šiaulių Didždvario gimnazijoje vyko 13-oji
matematikos ir informacinių technologijų mokytojų respublikinė - metodinė
konferencija "Geros matematikos ir informacinių technologijų pamokos link:
kaip geriname mokinių pasiekimus." Plačiau...»

Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės susirinkimas

2016 02 09
Vasario 9 d. Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinėje grupėje vykusiame susirinkime visi profesijos mokytojai dalinosi gerąja darbo patirtimi, atskleidė mokinių profesinių dalykų pažangumo sėkmingumą pirmame pusmetyje, dalijosi apie veiksmingos metodinės medžiagos taikymą profesinio mkymo dalykų pamokose. Plačiau...»

ŠIAULIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRO MOKINIŲ ISTORIJOS OLIMPIADA

2016 01 28
Sausio 28 d. Technologijų skyriuje vyko Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių istorijos olimpiada, kurios tema – “Mažoji Lietuva - istorinis Lietuvos regionas XVI-XX a.” Joje dalyvavo 14 Centro mokinių, kurie kruopščiai ir stropiai atliko mokytojos Laimos Ousinskienės parengtas užduotis. Plačiau...»

Informacinių technologijų ir anglų kalbos konkursas „Žinių erdvė“ (“Knowledge Space”)

2016 01 27
Sausio 27 dieną Šiaulių PRC Technologijų skyriuje vyko 11-12 klasių mokinių informacinių technologijų ir anglų kalbos konkursas „Žinių erdvė“ (“Knowledge Space”). Konkurse dalyvavo penkios komandos iš Šiaulių Juliaus Janonio, Akmenės, Sauliaus Sondeckio menų gimnazijų, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos bei Kelmės profesinio rengimo centro. Plačiau...»

Projekto ,,Opa‘‘ veiklinimo užsiėmimas - ,,Stalo puošmena‘‘

2016 01 21
Sausio 21 d. Technologijų skyriuje profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė vedė ,,Opa‘‘ projekto veiklinimo užsiėmimą, tema: ,,Stalo puošmena‘‘ Romuvos progimnazijos II a klasės mokiniams, kartu su jų mokytojomis Regina Kėbliene ir Vaiva Rimkevičiene. Plačiau...»

,,Profesinio meistriškumo konkursas‘‘

2016 01 21
Sausio 21 d. vyko Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos profesijos mokytojų metodinės grupės organizuotas Siuvinių gamintojo specialybės TSO14 gr. mokinių ,,Profesinio meistriškumo konkursas‘‘, kur užduotis ruošė ir konkursą vedė vyresn. profesijos mokytojos Romualda Kaškelienė ir Violeta Venckuvienė. Plačiau...»

E - pamoka ,,Saugus internete su Ežiu‘‘

2016 01 21
Sausio 21 d. kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TD15 ir TD14/2 gr. mokiniai kartu su mokytojomis Renata Baroniene ir Faustina Klevinskiene stebėjo e-pamoką apie tai, kokios grėsmės gali tykoti internete.
Moksleiviai puikiai žino, kaip naudotis daugeliu išmaniųjų programėlių ir socialiniais tinklais, tačiau retai susimąsto, kokie pavojai jų laukia internete. Plačiau...»

Profesinio meistriškumo konkursas

2016 01 21
Odos siuvimo dirbtuvėse vyko tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės renginys - odos gaminių gamintojo specialybės TSO14 gr. profesinio meistriškumo konkursas. Plačiau...»

2016 m. sausio 13-oji Šiaulių PRC Technologijų skyriuje

2016 01 13
Technologijų skyriaus bendruomenė paminėjo 1991 m. sausio įvykių metines. Mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo akcijose: „Atmintis gyva, nes liudija“ ir „Neužmirštuolė“. Rytą skubančius į pamokas mokinius ir į darbą einančius mokytojus, darbuotojus ir vadovus su neužmirštuolių žiedais pasitiko TKR15 gr. ir TRI14 gr. mokiniai. Plačiau...»

Karnavalas

2015 12 22
Gruodžio 22 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus aktų salėje vyko tradicinis kalėdinis karnavalas.
Linksmu muzikiniu pasirodymu ,,Tamošiaus piršlybos‘‘ pradėjo studija ,,Mes‘‘. Grupės savo muzikiniais pasirodymais sveikino auklėtojus, administraciją, draugus. Plačiau...»

Akcija „Šiltos Kalėdos“

2015 12 21
Galvos apdangalai – skrybėlės, kepurės, kepuraitės, skarelės ne tik būtina apsauga nuo saulės, lietaus, vėjo ar šalčio, bet ir madingas aksesuaras, skirtas pasipuošti ir išsiskirti iš aplinkinių. Plačiau...»

Išvyka į VŠĮ Telšių regioninį profesinio mokymo centrą.

2015 12 21
Gruodžio 21 dieną tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių metodinės grupės profesijos mokytojos lankėsi VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre. Plačiau...»

Kalėdinė mugė

2015 12 16
Gruodžio 16 - 17 dienomis Technologijų skyriuje vykstančioje mugėje galima įsigyti mokinių sukurtų ir pagamintų darbelių. Plačiau...»

Kalėdinė popietė

2015 12 15
„Kalėdos! Jau pats žodis džiugina širdį. Nesvarbu kad mes galime bijoti to skubėjimo, ilgų kalėdinių dovanų sąrašų ką reikia nupirkti ir padovanoti kai ateis Kalėdos, vis dar galime jausti tą šiltą jausmą, kurį jautėme kai buvome vaikai, tą pačią šilumą, kuri pripildo mūsų širdis ir mūsų namus.” J. W. Brown Plačiau...»

Kalėdinių atvirukų paroda

2015 12 14
Nuo gruodžio 14 dienos Technologijų skyriaus skaitykloje Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojai galėjo apžiūrėti prasidėjusios Kalėdinių atvirukų parodėlės eksponatus. Plačiau...»

Konkurso „Olympis 2015 - Rudens sesija“ rezultatai

2015 12 13
Konkursas „Olympis 2015 - Rudens sesija“ įvyko. Visos apeliacijos išnagrinėtos ir skelbiami galutiniai konkurso rezultatai. Plačiau...»

„Laiko ženklai. 2015 metų akcentai“

2015 12 11
Gruodžio 11 d. skyriaus mokiniai dalyvavo Šiaulių krašto mokinių edukaciniame-kultūriniame renginyje „Laiko ženklai. 2015 metų akcentai“, kuris vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Plačiau...»

Paroda „Advento kalendorius".

2015 12 10
Gruodžio mėnesį Šiaulių PRC Technologijų skyriaus bendruomenė ruošiasi šventėms ir gera nuotaika bei sukurtais darbais dalinasi su Šiaulių miesto Salduvės progimnazija, kurioje vyksta ypatingų mokinių kūrybinių darbų paroda „Advento kalendorius". Plačiau...»

Įdomiausia – Komiksų centre

2015 12 10
Gruodžio 10 d. TKR15 grupės mokiniai drauge su anglų kalbos mokytoja Danute Tamulevičiene nuvyko į Šiaulių mieto savivaldybės viešosios bibliotekos filialą ,,Saulė“. Ten vyko netradicinė anglų kalbos pamoka. Plačiau...»

Žaliūkų malūninko sodyba

2015 12 08
Gruodžio 8 d. Technologijų skyriaus mokiniai vyko į Žaliūkų malūninko sodybą, kuri yra etnokultūros, tradicinių papročių ir edukacinės veiklos erdvė. Tęstinio socialinio – edukacinio projekto „Kalėdos kartu“ vieta pasirinkta neatsitiktinai. Plačiau...»

Gamtamokslinių dalykų olimpiada

2015 12 08
Sveikiname TD14/1 gr. mokinį Visvaldą Šidlauską užėmusį I-ąją vieta fizikos olimpiadoje (mokytoja Z. Gudavičienė). II-ąją vieta biologijos olimpiadoje užėmė PV14/2 gr. mokinė Simona Šimkutė (mokytoja N. Vilčinskaitė-Zavackienė). III-ioji vieta skiriama TRI14 gr. mokiniui Martynui Savickui ir TD15 gr. mokiniui Aivarui Freibergiui (mokytoja N. Vilčinskaitė-Zavackienė). Plačiau...»

Kūrybinių darbelių iš odos paroda.

2015 12 04
Skaitykloje surengta TSO15 ir TSO14 grupių mokinių kūrybinių darbelių iš odos paroda (profesijos mokytoja V. Kailiuvienė) ir interjero apipavidalintojo specialybės I kurso mokinių darbų paroda (profesijos mokytoja I. Noraitienė). Kviečiame apžiūrėti! Plačiau...»

Mokinių ir mokytojų respublikinė konferencija „GAMTAMOKSLINIŲ TYRIMŲ IR EKSPERIMENTŲ ĮVAIROVĖ“

2015 12 04
Gruodžio 4 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vyko pagrindinių mokyklų, progimnazijų, vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokinių ir mokytojų respublikinė konferencija „GAMTAMOKSLINIŲ TYRIMŲ IR EKSPERIMENTŲ ĮVAIROVĖ“. Plačiau...»

Integruotų pamokų bibliotekoje ciklas „Literatūrinis ir kalbos ugdymas“

2015 12 03
Gruodžio 3 d. skaitykloje vyko integruota lietuvių literatūros pamoka PV14/2 grupės mokiniams „Literatūrinis ugdymas. Alfonsas Nyka - Niliūnas“. Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas „Per patirtį į profesiją“

2015 12 03
Gruodžio 3 d. technologijų skyriuje vyko Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės renginys – praktinis užsiėmimas „Per patirtį į profesiją“ Šiaulių specialiojo ugdymo centro ir Šiaulių savivaldybės globos namų auklėtiniams. Plačiau...»

Netradicinė anglų kalbos pamoka

2015 12 02
Gruodžio 2 d. vyko netradicinė anglų kalbos pamoka TD15 grupėje. Anglų kalbos mokytoja Danutė Tamulevičienė pakvietė į pamoką savanorę iš Italijos Ester ir savanorį iš Ispanijos Ivan. Svečiai papasakojo apie savo šalių tradicijas, papročius, supažindino su švietimo sistema savo šalyse. Plačiau...»

Protmūšis ,,AIDS: GERIAU ŽINOTI“

2015 12 01
Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius.
Užkrečiamų ligų ir AIDS centro inicijuotame protmūšyje dalyvavo TD15 ir TKR 15 grupių mokinių komandos ir vadovai. Mokinių žinios apie ŽIV/AIDS buvo įvertintos vienodu balų skaičiumi. Visi dalyviai apdovanoti prizais. Plačiau...»

Raštingumo konkursas

2015 11 26
Lapkričio 26 d. Technologijų skyriuje įvyko viso Centro 11-12 klasių mokinių raštingumo konkursas. Plačiau...»

Šiaulių PRC skyrių bendravimas su P. Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykla

2015 11 26
Šių metų lapkričio 26 dieną, kai Amerika mini visuotinę Padėkos dieną, TKR13 grupės mokiniai su anglų kalbos mokytoja D. Lelešiene nuvyko pas savo draugus į Amerikos skaityklą. Čia taip pat atvyko anglų kalbos mokytoja D. Misevičienė su savo 11 klasės mokiniais. Plačiau...»

,,Protų mūšis‘‘

2015 11 26
Lapkričio 26 d. Technologijų skyriaus aktų salėje vyko ,,Protų mūšis‘‘. Dalyvavo aštuonios komandos. Šiemet sulaukėme ir svečių. Į ,,Protų mūšius‘‘ atvyko Joniškio Žemės ūkio ir Kuršėnų politechnikos mokyklų komandos. Plačiau...»

Popietė ,,Mano gebėjimai’’

2015 11 25
Lapkričio 25d. Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės iniciatyva organizuota Siuvinių gamintojo, Odos gaminių gamintojo ir Siuvėjo specialybių mokinių saviraiškos popietė ,,Mano gebėjimai’’. Plačiau...»

Paskaita „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“

2015 11 24
Lapkričio 24 d. profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė organizavo prisijungimą per ,,Kam to reikia?‘‘ iniciatyvą, stebėti Nacionalinės Karjeros savaitės proga surengtą tiesioginę translaiciją , kur buvo transluojama ekonomisto Nerijaus Mačiulio paskaita, tema: „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija

2015 11 19
Lapkričio 19 d. pravesta netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka ,,Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyrių‘‘ TP15 gr. mokiniams, kurią organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas „Apyrankių dekoravimas ir gamyba“

2015 11 18
Šiaulių profesinio rengimo centro technologijų skyriuje vyko Romuvos progimnazijos 1c klasės mokiniams praktinis užsiėmimas „OPA“ - „Apyrankių dekoravimas ir gamyba“. Plačiau...»

Projekto „Atrask save“ pristatymas

2015 11 18
Lapkričio mėnesį Technologijų skyriuje vyko Šiaulių PRC Pagalbos mokiniui specialistų ir bendrabučio auklėtojų posėdis, kuriame buvo pristatytas Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projektas „Atrask save“. Plačiau...»

Integruotų pamokų bibliotekoje ciklas ,,Literatūrinis ir kalbos ugdymas“.

2015 11 18
Lapkričio 18 d. skyriaus bibliotekoje lietuvių kalbos ir literatūros pamoką „Literatūrinis ir kalbos ugdymas: V. Mačernis“ TRI14 grupės mokiniams vedė mokytoja F. Klevinskienė ir bibliotekininkė Z. Zapasnikienė. Plačiau...»

Integruotų pamokų ciklas bibliotekoje „Literatūrinis ir kalbos ugdymas“.

2015 11 18
Lapkričio 18 d. bibliotekoje vyko integruota lietuvių kalbos pamoka 10 klasės mokiniams „Kalbos ugdymas. Žodynai“. Mokiniai susipažino su spausdintais ir elektroniniais žodynais, esančiais bibliotekos fonduose: dabartinės lietuvių kalbos, gramatikos, mokomaisiais žodynais, antonimų, sinonimų, tarptautinių žodžių, rašybos ir kirčiavimo, simbolių, kalbotyros terminų ir kt. Plačiau...»

Origamių paroda skaitykloje

2015 11 16
Skaitykloje surengta studento, Vilniaus universitete Ekonomiką studijuojančio Vytauto Vasiliausko origamių paroda. Vaikinas kilęs iš Kairių. Vidurinę mokyklą baigė Šiaulių J.Janonio gimnazijoje. Plačiau...»

Skaitykloje knygų paroda detektyvų mėgėjams

2015 11 13
Skaitykloje surengta knygų paroda tema „Literatūros žanrų karalius – detektyvas“ iš Technologijų skyriaus ir Mechanikos skyriaus bibliotekų fondų. Plačiau...»

Ankstyvojo profesinio ugdymo projektas „OPA“

2015 11 12
Šiaulių PRC Technologijų skyriuje lapkričio 12 dieną pagal ankstyvojo profesinio ugdymo projektą „OPA“ lankėsi Romuvos progimnazijos trečios klasės mokinukai. Jie susipažino su su šiame skyriuje rengiamomis profesijomis, apžiūrėjo dirbtuves, kuriose mokiniai mokosi amato. Plačiau...»

Atvira integruota pamoka: ,,Gatavų gaminių kokybės kontrolė‘‘

2015 11 11
Lapkričio 11 d. įmonėje UAB ,,Trivilita‘‘ vyko Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės renginys. Buvo vedama atvira integruota pamoka: ,,Gatavų gaminių kokybės kontrolė‘‘ Siuvinių gamintojo specialybės mokiniams. Plačiau...»

Profesinio informavimo renginys

2015 11 11
Lapkričio 11 d. technologijų skyriuje vyko profesinio informavimo renginys – praktinis užsiėmimas Gegužių progimnazijos aštuntokams. Jo metu mokytoja Rima Jankauskienė mokinius supažindino su Šiaulių profesinio rengimo centru, technologijų skyriaus specialybėmis, pravedė ekskursiją. Plačiau...»

Automobilių salonų restauravimo įmonė „Lagriva“.

2015 11 09
Lapkričio 9 d. Automobilių salonų ir minkštų baldų specialybės TR13 gr. mokiniai, kartu su profesijos mokytoja V. Kižiene, lankėsi Automobilių salonų restauravimo įmonėje „Lagriva“. Plačiau...»

Seminaras jaunimui "Informacinių technologijų įtaka jaunų žmonių profesiniams pasirinkimams"

2015 11 05
Lapkričio 5 dieną kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TD14/2 grupės mokiniai kartu su IT profesijos mokytoja Renata Baroniene dalyvavo seminare, skirtame jaunimui, kurį vedė Rokas Tamošiūnas, startup'ų investuotojas ir patarėjas, aktyvaus bendruomenės dalyvio „Open Coffee Club Vilnius“ ir inovatyvių verslų akceleratoriaus „StartupHighway“ įkūrėjas. Plačiau...»

,,Išmanioji apranga‘‘

2015 11 05
Lapkričio 5 d. Technologijų skyriuje vyko Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės renginys, kuriame gerąja patirtimi : ,,Išmanioji apranga‘‘ dalijosi profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Ekskursija

2015 11 05
Lapkričio 5 d. TK13 grupės mokiniai su grupės vadove, profesijos mokytoja Inga Grubliauskiene lankėsi UAB „Kalvis“. Plačiau...»

Kūrybinis projektas

2015 10 28
Spalio mėnesį interjero apipavidalintojų specialybės TI14 grupės ir Ragainės progimnazijos 3a klasės mokiniai atliko kūrybinį projektą “Papuoškime klasę drauge“. Plačiau...»

Knygų parodėlė „Išėjusiems atminti“

2015 10 26
Skaitykloje iš bibliotekos fondų paruošta knygų parodėlė „Išėjusiems atminti“. Tai aktoriams Eugenijai Pleškytei, Arnui Rosenui, rašytojai Jurgai Ivanauskaitei, dailininkui Stasiui Krasauskui, dainininkui Vytautui Kernagiui, televizijos diktorei Gražinai Bigelytei, daktarei Filomenai Taunytei, režisierei Galinai Dauguvietytei. Jie gyvena knygose ir žmonių atmintyje. Plačiau...»

Anglų kalbos pamoka bibliotekoje

2015 10 23
Spalio 23 d. skaitykloje TKR15 gr. mokiniams vyko integruota anglų kalbos pamoka bibliotekoje.
Pamokos tikslas - įtvirtinti anglų kalbos žinias. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyrių

2015 10 22
Spalio 22 d. TP15 gr. mokiniams vesta netradicinė Ikiprofesinio ugdymo dalyko pamoka ,,Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyrių‘‘, kurią organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Profesinio informavimo projekto „Opa“ renginys

2015 10 22
Spalio 22 d. odos siuvimo dirbtuvėse vyko profesinio informavimo projekto „Opa“ renginys. Dalyvavo Romuvos progimnazijos 4B klasės mokiniai ir jų mokytoja Rolanda Miškinienė. Plačiau...»

Į modernią ateitį su išmaniųjų technologijų įrankiais

2015 10 20
Spalio 20 d. TID15 grupės mokiniai dalyvaudami netradicinėje pamokoje, gilino elektrotechnikos ir elektronikos žinias bei plėtojo karjeros ugdymo kompetencijas. Jaunuoliai kartu su fizikos mokytoja Zita Gudavičiene ir Ugdymo karjerai centro projektų vadove Asta Abukaitiene lankėsi bendrovės įmonių grupėje „SPLIUS“, VšĮ „Šiauliai plius“, taip pat ir VšĮ „Išmanioji mokykla“. Plačiau...»

Dalykinė ekskursija į Vilnių

2015 10 18
Spalio 15-16 dienomis Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės pirmininkės Adelės Adomaitienės organizuota dalykinė ekskursija į Vilnių Plačiau...»

Pamokėlė „OPA“

2015 10 14
Spalio 14 d. Technologijų skyriaus kompiuterių klasėje vyko ankstyvojo profesinio informavimo projekto pamokėlė „OPA“. Užsiėmime dalyvavo Šiaulių miesto „Romuvos“ progimnazijos 4c klasės mokiniai su savo mokytoja Snieguole Milašiene. Plačiau...»

Integruota anglų kalbos-karjeros ugdymo pamoka

2015 10 13
Spalio 9 d. ugdymo karjerai centro projektų vadovė Asta Abukaitienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Tamulevičienė pravedė integruotą anglų kalbos-karjeros ugdymo pamoką TP15 grupėje. Plačiau...»

KVIETIMAS

2015 10 10
Esi kūrybiškas, turi daug naujų minčių, moki dirbti komandoje, nori susirasti draugų, tokių pačių bendraminčių? - ateik spalio 14 d. 17:00 val. į Buitinių paslaugų skyrių (Vilniaus g. 27) 401 kabinetą ir užpildyk anketą.
Jau kurį laiką stebi centro Mokinių tarybos veiklą. Nepraleisk progos prisijungti prie mūsų! Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrių

2015 10 08
Spalio 8 d. vyko netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka „Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrių“, kurią organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

MIKALOJUI KONSTANTINUI ČIURLIONIUI - 140

2015 10 11
Skaitykloje paruošta spaudinių paroda iš bibliotekos fondų apie įžymųjį mūsų dailininką ir kompozitorių Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Plačiau...»

Susitikimas su šauliu

2015 10 07
Spalio 6 d. TP14 grupėje vyko valandėlė - susitikimas su Šaulių sąjungos G. Plechavičiaus Šaulių 6 –osios rinktinės II kuopos skyriaus vadu Laurynu Kižu. Plačiau...»

Mokytojų nominacijos

2015 10 05
Spalio 5 dieną Šiaulių PRC Technologijų skyriaus aktų salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinei Mokytojų dienai. Plačiau...»

Vasarą prisimenant paroda ,,NIDA‘‘

2015 10 05
Šiaulių PRC Technologijų skyriuje minint Tarptautinę Mokytojų dieną surengta paroda ,,NIDA‘‘ ... Plačiau...»

TARPTAUTINĖ MOKYTOJŲ DIENA

2015 10 05
Mieli Mokytojai,
Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su savo mokiniais.
Su MOKYTOJŲ diena!!! Plačiau...»

Pažintinė ekskursija

2015 10 01
Spalio 1 d. vesta netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka - ,,Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyrių‘‘ TP15 gr. mokiniams, kurią organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

Tarptautinė Europos Kalbų Diena

2015 09 28
Š. m. rugsėjo 28 dieną Šiaulių PRC Technologijų skyriuje TD15 grupės mokiniai ir anglų kalbos mokytoja D. Lelešienė pamoką pavertė netradicine ir ją skyrė Europos Kalbų Dienai. Plačiau...»

Paroda ,,Šermukšnių karoliai‘‘

2015 09 25
Technologijų skyriaus bibliotekoje pristatyta Siuvinių gamintojo specialybės I kurso TSO 15 gr. mokinių Žaliavų dalyko pamokos fragmento dalis, paroda ,,Šermukšnių karoliai‘‘. Plačiau...»

XII MOKSLO FESTIVALIS „Erdvėlaivis Žemė 2015“

2015 09 17
2015 m. rugsėjo 17 d. Technologijų skyriaus kompiuterinės įrangos derintojo specialybės (TID15 gr.) mokiniai dalyvavo viename iš mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2015“ renginių. Plačiau...»

Rugsėjo mėnesį skaitykloje

2015 09 04
Šiaulių Dailės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda. Vadovas mokytojas R.Damskis. Naujų knygų bei skyriaus mokinių skaitomiausių knygų parodos, mokymo/mokymosi priemonių paroda mokiniams, turintiems klausos sutrikimų. Kviečiame apsilankyti! Plačiau...»

Mokslo metų pradžios šventė

2015 09 01
Linkime visiems įgyvendinti tai, kas sumanyta, nepamiršti pažinimo džiaugsmo, rasti laiko ieškojimams ir atradimams, kartu mažus pasiekimus paversti dideliais... Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg