Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokslo metų pradžios šventė

2016 08 27
Sveikiname Jus su Mokslo ir žinių diena, Rugsėjo 1-ąja. Linkime Jums prasmingų, sėkmingų naujų mokslo metų! Plačiau...»

,,Joninės prie Rėkyvos ežero“

2016 06 24
Birželio 24-osios dienos vakaras ypatingas – ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties gamtos virsmo metas. Visus traukia į gamtą, tikint pratęsti šviesą, atlikus apeigas pasijusti stipresniais... Plačiau...»

Diplomų įteikimo šventė

2016 06 22
Birželio 22 dieną Technologijų skyriaus aktų salėje vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.

Sveikiname visus sėkmingai baigusius! Plačiau...»

Tarptautine vaikų gynimo diena

2016 06 01
Kalendorinė vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena. Koks nuostabus laikas, kai esi vaikas. Gali kurti ir svajoti, gali skubėti ir nespėti, gali stebėti ir tyrinėti. Ir nesvarbu, kad vaikystėje turbūt ne kartą esame girdėję: būk geras, būk mandagus, neskubėk, susidėliok žaislus, išsivalyk dantis, atsiprašyk, pasisveikink, viską suvalgyk, nestovėk saulėje. Vistiek tai pats gražiausias laikas. Plačiau...»

,,Sveiki ,egzaminai‘‘

2016 05 27
Gegužės 27d. visus Technologijų skyriaus dvyliktokus skambutis pakvietė į šventę ,,Sveiki ,egzaminai‘‘.
Studijos ,,Mes‘‘ nariai dvyliktokams parodė nuotaikingą muzikinį vaidinimą ,,Auksinė žuvelė‘‘. Plačiau...»

Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

2016 05 24
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas nuo sausio mėnesio kvietė ikimokyklinių ugdymo, bendrojo lavinimo, profesinio mokymo įstaigų mokinius dalyvauti ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Plačiau...»

Mokinių motyvacinio laiško konkursas „Aš (ne)emigruosiu“.

2016 05 24
Gimtasis kraštas žmogui kaip derlinga žemė medžiui, į kurią jis suleidžia šaknis, gyvybę ir stiprybę. Dažnai apie tėvynę kuriam širdyje, kai obelys soduose, kai trumpą poilsio valandėlę slepiamės gimtųjų klevų ar pušų pavėsy. Be Tėvynės kuo būtų mūsų gyvenimai? Plačiau...»

Projektų diena Ragainės progimnazijoje

2016 05 23
Gegužės 23 d. Ragainės progimnazijoje vyko inžinerinių projektų diena.
Vasario mėnesį buvo paskelbtos klasių projektų temos: penktokai rengė projektus tema „Augančių skulptūrų sodas“, šeštokai – „Žaidžiame inžineriją“, septintokai turėjo galimybę pristatyti „Savo inžinerinius sprendimus“, o aštuntokai teikė idėjas apie savo svajonių mokyklą. Plačiau...»

Mokinių ir mokytojų konferencija „Mokinys - kultūros puoselėtojas ir kultūros procesų dalyvis“

2016 05 19
Gegužės 19 d. Technologijų skyriaus mokiniai Modestas Katilius ir Jurgita Dževečkaitė dalyvavo Šiaulių PRC mokinių ir mokytojų išvykstamojoje konferencijoje į Kurtuvėnų regioninį parką. Plačiau...»

Žaliosios palangės...

2016 05 18
Balandžio-gegužės mėn. TRI14 gr. mokinės Brigita Žakytė ir Egidija Poznanskytė žaliosios palangės kūrimo idėją įgyvendino praktiniame darbe. Mokinės bendradarbiaudamos su mokytojomis Faustina Klevinskiene ir Neringa Vilčinskaite-Zavackiene dekoravo akmenukais medinius lovelius, sodino augalus ir papuošė mokyklos aplinką. Plačiau...»

Meno paroda ,,Kūryba be žodžių...‘‘

2016 05 11
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Varsos‘‘ filiale pristatyta, išeksponuota profesijos mokytojos ekspertės Adelės Adomaitienės skiautinių meno paroda ,,Kūryba be žodžių...‘‘ Plačiau...»

Tarptautinė judėjimo sveikatos labui diena

2016 05 10
Kasmet gegužės 10-ąją pasaulyje minima Judėjimo sveikatos labui diena. Tai – tarptautinė diena, kurią 2000 metais inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija, skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Plačiau...»

IT viktorina "Visų mokslų raktas - klaustukas!"

2016 05 05
Gegužės 5 d. Technologijų skyriuje vyko I ir II kurso kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus ir kompiuterinės įrangos derintojo specialybių moksleivių IT viktorina ,,Visų mokslų raktas klaustukas". Plačiau...»

Projektas „Aksesuarai ir ne tik“

2016 05 04
Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojamas projektas „Aksesuarai ir ne tik“. Aksesuarai- tai papildomas daiktas ar tam tikras reikmuo, skirtas derinti prie aprangos. Jis gali būti kaip vienas elementas arba kaip komplektas. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija

2015 10 01
Spalio 1 d. vesta netradicinė ikiprofesinio ugdymo pamoka - ,,Pažintinė ekskursija į Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyrių‘‘ TP15 gr. mokiniams, kurią organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė. Plačiau...»

XII MOKSLO FESTIVALIS „Erdvėlaivis Žemė 2015“

2015 09 17
2015 m. rugsėjo 17 d. Technologijų skyriaus kompiuterinės įrangos derintojo specialybės (TID15 gr.) mokiniai dalyvavo viename iš mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2015“ renginių. Plačiau...»

Rugsėjo mėnesį skaitykloje

2015 09 04
Šiaulių Dailės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda. Vadovas mokytojas R.Damskis. Naujų knygų bei skyriaus mokinių skaitomiausių knygų parodos, mokymo/mokymosi priemonių paroda mokiniams, turintiems klausos sutrikimų. Kviečiame apsilankyti! Plačiau...»

Mokslo metų pradžios šventė

2015 09 01
Linkime visiems įgyvendinti tai, kas sumanyta, nepamiršti pažinimo džiaugsmo, rasti laiko ieškojimams ir atradimams, kartu mažus pasiekimus paversti dideliais... Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg